Somun Perçin

somun percinSomun Perçin nedir : Diş açılamayacak incelikte malzemeleri civatayla birleştirmek için kullanılan bir bağlantı elemanıdır. Somun perçinin dişleri, uygulandığı malzemeye kaynaklanmış bir somun gibi çalışır. Somun Perçin kullanarak, arka tarafına ulaşamadığınız malzemeleri de somunlu hale getirebilirsiniz. Somun  Perçinler çoğunlukla mobilya, beyaz eşya, otomotiv, elektronik ve deniz araçları üretimi sanayi alanlarında kullanılmaktadır.

Diş açmanın mümkün olmadığı ya da açılacak dişlerin yeterince sağlam olmayacağı düşünülen malzemelerde somun perçin kullanılarak yüksek mukavemette bir birleştirme sağlanabilmektedir.

 

20 Yıldır İşinizi Aksatmıyoruz

Yüksek üretim ve stok kapasitemizle 20 yıldır perçin ve somun perçin ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde karşılıyor ve üretiminizin aksamasını engelliyoruz.

Sürekli Yüksek Kalite

Perçin ve Somun Perçin Ürünlerimiz ISO, DIN ve RoHS Standartlarına Uygun Şekilde ve Yüksek Kaliteli Hammaddeler Kullanılarak Üretilmektedir

Yüksek Stok Miktarı

Geniş Ürün Yelpazesi ve Yüksek Stok Kapasitemizle, Perçin ve Somun Perçin Taleplerinizi Hızlıca Karşılıyoruz

www.percin.com.tr

Micro Perçin & Piton Perçin

Uzman Alüminyum Ltd.Şti. 1986 Yılından Bu Yana Alüminyum İmalat Sektörünün Çeşitli Dallarında Faaliyet Göstermekte Olup Türkiye’de İthal Perçin Kullanıcılarının İhtiyaçlarını Karşılamak Amacıyla 1998 Yılında Gerekli Altyapı ve Makine Yatırımlarını Yaparak Türkiye’de Perçin İmalatı Alanında İlk Adımı Atmıştır.

Perçin ve Somun Perçin Ürünlerimizi, Özel Alaşımlı İçi Dolu Alüminyum  ve Çelik Tellerden DIN7337, ISO, TSE ve RoHS Standartlarına Uygun Olarak, Tam Otomatik Makinelerde Üretmekteyiz.

İmalatta Kullandığımız Teknoloji, Yüksek Kaliteli Metaller, İmalatın Her Aşamasında Laboratuvarımızda Yaptığımız Kalite Kontrol Testleri ve “ÖNCE KALİTE”Anlayışımızla Sizlere Mükemmel Ürünler Sunuyoruz.

Uzman Alüminyum Perçin Ve Perd. Sistemleri Ltd.Şti.

Telefon : 0.232. 472 22 22 / 472 20 20

Faks : 0.232. 472 19 19

info@percin.com.tr

 

İzmir perçin, Kocaeli perçin, Antalya perçin üreticileri. Elazığ perçin üreticileri, Adana perçin üreticileri. Ankara perçin üreticileri.UZMAN ALÜMİNYUM Ltd. Sirketi 1986 yılından bu yana alüminyum imalat sektörünün çeşitli dallarında faaliyet göstermekte olup Türkiye’de ithal perçin kullanıcılarının kaliteli perçin ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 1998 yılında gerekli altyapı ve makine yatırımlarını yaparak perçin imalatı konusunda ilk adımı atmıştır. Sitemizde de bulabileceğiniz perçin çeşitlerimizi, özel alaşımlı, içi dolu alüminyum tellerden ve özel haddelenmiş, yüksek karbonlu, ara tavlı çelik tellerden DIN7337 ve ISO9001 standartlarında olarak, tam otomatik ve çok hassas makinelerde üretmekteyiz. İmalatta kullandığımız teknoloji, yüksek kaliteli metaller, imalatın her aşamasında laboratuvarlarımızda yaptığımız kaliteli kontrol testleri ve “ÖNCE KALİTE” anlayışımızla sizlere mükemmel ürünler sunuyoruz. Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin,kör perçin